Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
7.9.2014

Okamžitá půjčka do 10 minut

Nečekaná událost, která si vyžaduje dodatečné finanční prostředky, se může přihodit během okamžiku. Pokuta za rychlou jízdu, porouchaná lednička nebo televize - to jsou jen příklady situací, které udělají razantní zásah do našeho měsíčního rozpočtu. Existuje někdo, kdo nám stejně rychle půjčí peníze tak, abychom situaci mohli co nejrychleji vyřešit a rodinný rozpočet zase vrátit do normálu?

Odpověď je ano - existují půjčky do 10 minut, které se hodí právě pro tyto situace.

Půjčky 5 až 10 tisíc

Rychlé půjčky jsou doménou menších nebankovních společností, které se specializují na tzv. půjčky před výplatou. Jsou to půjčky většinou do 5 nebo 10 tisíc na krátké období jednoho až čtyř týdnů. A hlavním rysem těchto malých úvěrů je rychlost.

Bleskové vyřízení

Aby byl celý proces půjček před výplatou maximálně urychlen, veškerá komunikace probíhá po internetu nebo telefonu. O půjčky žádáte online formulářem, žádost je během okamžiku elektronicky vyhodnocena, případně překontrolována operátorem půjčky a během několika minut se dozvíte, zda půjčku dostanete či nikoliv. Je už téměř běžnou praxí, že peníze jsou posílány okamžitě po schválení půjčky na Váš bankovní účet. Není proto výjimkou, že peníze máte již do několika minut od podání žádosti a proto se tyto půjčky dají bez nadsázky označit jako půjčky do 10 minut.

Kreditní karta nebo kontokorent

Další možností získání půjčky do 10 minut je kreditní karta nebo kontokorent. S kreditní kartou máte po ruce 10, 20, 30 tisíc i víc a podobně je to s platební kartou k bežnému účtu s kontokorentem. Problém však nastává v případě, že nemáte stálé zaměstnání nebo prokazatelný příjem - v tom případě pravděpodobně banka nebude ochotna Vám kreditní kartu vydat. Nicméně zde stále zůstávají půjčky před výplatou do 10 minut, které jsou dotupné i pro žadatele bez příjmů.
Doporučujeme:

Vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.