Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
17.11.2014

Půjčka 15 000 Kč na 12 měsíců

Mnozí z nás se již zajisté dostali do finančních složitostí, kdy pouhý příjem k udržení odpovídající životní úrovně zkrátka nestačil. Před výplatou se často využívají půjčky od nebankovních společností, které se vyznačují vysokou benevolencí.

Na druhé straně je však pravdou, že se používají především ke krátkodobému financování a jejich limitní výší často bývá 10 000 Kč. Právě proto tu jsou půjčky, které vám umožní získat půjčku 15 000 korun na dobu až 12 měsíců.

Jak si půjčit?

Způsobů takovéto půjčky existuje hned několik. V případě, že můžete dokázat příjem a vaše jméno není zaznamenáno v registru dlužníků nejlepším způsobem, jak si půjčit, je nesporně úvěr u banky.

V případě takto nízké částky pravděpodobně zvolíte kontokorentní úvěr nebo kreditní kartu. Samozřejmě oba tyto typy úvěru jsou velice specifické a nemusí vyhovovat každému. Je tedy nasnadě porozhlédnout se i u nebankovních společností.

Na českém trhu se nachází celá řada nebankovních společností, které nabídnou půjčky 15 000 s dobou splácení ve výši jednoho roku. Pojďme se podívat na dvě z nich.

Nebankovní půjčka

Velmi známou nebankovní společností, která na našem trhu působí již řádku let, je Provident. Zde si můžete půjčit od 4 do 80 tisíc korun, je možné splácet až 100 týdnů.

Druhým příkladem je pro nás méně známá společnost, která nese jméno Aasa Zde si půjčíte až 50 000 se splatností v maximální výši 24 měsíců.

Na co si dát pozor?

Odvěkou pravdu, že opatrnosti není nikdy dost, bychom si měli neustále uvědomovat všichni. Toto tvrzení platí pro finanční služby dvojnásob.

Vždy pečlivě čtěte smlouvu. Půjčka, která vám původně měla pomoct, by vám velmi snadno mohla i ublížit.

Nikdy se nepokoušejte splácet jednu pohledávku jinou. Snadno byste se tak mohli dostat do velmi nepříjemné a především bezvýchodné situaci.
Doporučujeme:

S výběrem kávovaru Vám poradíme na stránkách www.kávovary-informace.cz. www.vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.