Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
27.5.2015

SMS půjčky určené pro ženy na MD

V mnoha rodinách, kde jsou děti, chybí peníze. Pokud je žena na mateřské dovolené, přijde rodina většinou o poměrně značnou část peněz do rodinného rozpočtu. Pro ženy samoživitelky je situace ještě těžší. Co když se vyskytnou nenadálé výdaje a nemáme rezervy? Které půjčky jsou vhodné pro ženy na mateřské dovolené?

Nejjednodušší a nejrychlejší cestou je využít SMS půjčku pro ženy na mateřské dovolené (MD)". U banky totiž většinou neuspějete.

Peníze ihned na účtu

Nebankovní společnosti nabízejí zajímavé půjčky. Zaměřují se na klienty, kteří u banky nepochodí. Může se jednat třeba právě o ženy na MD, důchodce, studenty nebo nezaměstnané. SMS půjčka poskytne několik tisíc korun s dostupností ihned. Podat žádost je velmi jednoduché, stačí vyplnit formulář na internetových stránkách společnosti nebo zaslat SMS zprávu v určitém znění. Po automatizovaném schválení žádosti jsou peníze ihned zasílány na bankovní účet klienta.

Kolik peněz díky půjčce získáte?

O SMS půjčku pro ženy na "MD" můžete zažádat u většiny nebankovních společností. K nejznámějším patří Zaplo, Kredito 24 a Ferratum. Kolik si můžete díky SMS půjčce pro ženy na MD získat peněz? Většinou je to maximálně 5 000 Kč. U některých společností můžete získat dokonce ještě více. Vyšší částky jsou rovněž poskytovány u opakovaných půjček, pokud se klient osvědčí jako spolehlivý ve splácení. Maximální výše SMS půjčky bývá 15 000 až 20 000 Kč.

Jak a kdy půjčku splatit

Krátkodobou SMS půjčku pro ženy na MD je třeba splatit v stanoveném termínu. Datum splatnosti se určuje při vyplňování formuláře a je možno jej nastavit individuálně, zpravidla od 1 do 35 dnů. Půjčka se tedy splácí z další mateřské, výplaty nebo sociálních dávek. Splátka se skládá z vypůjčené částky a poplatku. Dejte si pozor na včasnost splacení, jinak vás pravděpodobně čeká zbytečná komplikace ve formě sankcí. Někdy jde termín za poplatek prodloužit.
Doporučujeme:

Vánoční-dárky-online.cz – průvodce nakupováním dárků pro letošní Vánoce.

Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.