Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
19.12.2013

Půjčky pro nezaměstnané na účet

Vydělat si na živobytí nemusí být vždy snadné. Záleží hodně na tom v jakém místě, regionu člověk žije. Pokud zde nejsou volná místa a potenciální zaměstnavatelé o vás vědí ale nepotřebují pracovní sílu, je třeba hledat hůře práci, na kterou není třeba kvalifikace. I pro zaměstnaného člověka může být složité splácet všechny dluhy a závazky spojené s moderním životním stylem. Jaké je to však u člověka nezaměstnaného? A existuje například něco jako půjčka pro nezaměstnané?

Nezaměstnaný člověk si určitě nemůže vyskakovat a dopřávat si drahé a nadstandardní služby, možná dokonce ani služby běžné. Co když se ale dostaneme do situace kdy máme závazky, které je nezbytné zaplatit? Tyto závazky není možné nijak odložit?

Půjčku si může zajistit i nezaměstnaný

Finanční závazky, které nesnesou odkladu je možné zaplatit například prodejem svého majetku a nebo půjčkou peněz. Zájemce o půjčku by si měl určitě uvědomit že tato je pouze dočasným řešením, které vytvoří ještě větší finanční díru, kterou bude nutné zacelit. Zájemce o půjčky má možnost si vybrat z celé řady různě nastavených půjček. Je jasné že každá firma má trochu jiné podmínky, půjčuje peníze v různé výši a má také jiný úrok. Obvykle je možné získat bankovní půjčku a nebo kontokorent - přečerpání zůstatku bankovního účtu do mínusu. Tento kontokorent se chová jako běžná půjčka. S počtem dnů kdy jste v mínusu vám naskakují úroky, které budete muset nutně zaplatit. Banky půjčují peníze i během jednoho dne. Zájemce o bankovní půjčku by se měl nejdříve ujistit u dané banky jaké má podmínky. Nevýhodou bank je že neposkytují půjčky pro nezaměstnané ihned a nebo vůbec.

Méně podmínek pro poskytnutí půjčky

Naproti tomu půjčky od nebankovních firem bývají snadněji dostupné i pro nezaměstnané osoby. Podmínky jsou mírnější a často je půjčka schválena během 24 hodin v pracovní dny. V některých případech se může jednat o půjčku do 15 minut - tzv. půjčky pro nezaměstnané ihned na účet. U nebankovních firem je však možné očekávat vyšší poplatky, třeba i 30% navíc v úrocích. To je ale cena za rychlost a dostupnost.


Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.