Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
10.1.2014

Půjčka před výplatou na účet

Peníze jsou opět utracené, určitě ne za zbytečnosti, bydlení, jídlo, doprava a další potřebné věci jsou drahé a zabírají velkou část rozpočtu. Když se pak k těmto pravidelným výdajům přidá ještě výdaj mimořádný, může dojít až na situaci, kdy nezbude dost peněz na zaplacení nutného výdaje.

Tato situace by se jistě neměla stávat a je potřeba zjistit jak to udělat aby se to neopakovalo pravidelně. Půjčka před výplatou je jistě krátkodobé řešení situace nedostatku peněz před výplatou.

Při dlouhodobějším pravidelném nedostatku peněz však je toto řešení docela nebezpečné, dlužník možná nedokáže splácet firmě své dluhy, jestliže má poskytnutých více půjček najednou, je to docela pochopitelné. Je třeba zajistit to, aby se půjčka nestala zvykem.

Firmy obvykle nemají vysoké požadavky

Dobré je na nebankovních půjčkách před výplatou to, že firmy některé firmy umožní půjčku i lidem se záznamy v registru dlužníků - lidem zadluženým, kteří nesplatili peníze bance a nebo jiné firmě. Lidé, jsou takovým firmám vděčni, že jim umožní půjčku a to je určitě dobře. Vděčnost je důležitá vlastnost. Zájemce o produkt půjčka před výplatou na účet si čte všechny podmínky firmy aby dobře porozuměl svým povinnostem a tomu, že bude moci splácet pravidelně dlužné peníze.

Je potřeba objednat půjčku odpovědně

Některé sankce za nesplacené peníze, prodlevu ve splácení jsou docela vysoké a znamená to tedy, že dlužník by měl nastavit své splátky tak aby mohl pohodlně splácet, pokud by se vyskytla další mimořádná situace nedostatku peněz, znamenalo by to sankce za nesplacené splátky půjčky a možná i nutnost získat další peníze buď prodejem věcí a nebo další půjčkou.

V případě další půjčky by mohlo dojít k situaci, že už dlužník nebude schopen pokrýt splátky ze své výplaty. Řešení takové situace je konsolidace půjček a nebo exekuce. Pro konsolidaci bývá často podmínkou vlastnění nemovitosti, kterou je možné zastavit.


Náš tip: Nejste schopni najít práci kvůli vašemu vyššímu věku? Nikde vás již nechtějí? Můžete odejít do přesčasného důchodu. Podmínkou je dosáhnutí věku 60 let a minimálně 35 lety, kdy jste přispívali do důchodového pojištění.


Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.