Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
14.12.2013

Půjčka CreditOn - okamžitá SMS půjčka s nízkým úrokem

Rychlý a jednoduchý způsob, jak překonat momentální finanční situaci a půjčit si bez rizika nabízí firma CreditOn s.r.o. Stejnojmenná rychlá půjčka CreditOn je zajisté zajímavou volbou pro zapůjčen menšího obnosu peněz, které chcete mít ihned k dispozici.

Výše půjčky je na vás

Rozhodnutí ve vašich rukou, půjčte si od 100 až po 2500 Kč hned při první půjčce. U půjčky Credit On se Vám bude postupně maximální částka zvyšovat a při čtvrté půjčce si budete moci půjčit až 10 000 Kč bez jakéhokoliv ověřování vašich příjmů.

Je to jednoduché

Určitě je pohodlné vzít půjčku a pomoci tak svému rozpočtu. A navíc je to poměrně snadné. Stačí, když se zaregistrujete na stránkách CreditOn.cz a vyberete si, kolik peněz si chcete půjčit a za jak dlouho jste schopní půjčku splatit. Je jen na vás, jakým způsobem chcete peníze dostat. Můžete peníze dostat přímo na účet nebo složenkou.

Jednání na rovinu

Společnost si zakládá na upřímném přístupu ke klientům a podle jejich slov je smlouva transparentní a neskrývá žádná úskalí. Nepodepíšete tedy něco, o čem byste předem nevěděli. Spokojené a pozitivní reference jen potvrzují, že je firma CreditOn s.r.o. ke svým zákazníkům opravdu férová.

Podmínky

Nejsou nijak složité. Půjčka je určena každému občanovi České republiky bez zápisu v registru dlužníků. Půjčit si tedy může kdokoliv ve věku od 18 do 70 let. Jelikož není požadováno doložení příjmu, je CreditOn vhodnou volbou dokonce i pro nezaměstnané nebo studenty.

Crediton – shrnutí

Půjčka od společnosti CreditOn je nebankovní půjčka do výplaty, kterou poskytuje stejnojmenná společnost CreditOn s.r.o. Tak jako jiné půjčky před výplatou i Credit On slouží k překonání několika kritických dnů (či týdnů) před výplatou.Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.