Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
30.5.2013

Rychlá půjčka, která odměňuje za věrnost

Hledáte rychlou půjčku a počítáte s tím, že si budete půjčovat častěji? Pak je pro vás Půjčkomat tou správnou volbou.

Nejen že vám poskytne rychlý přístup k penězům, dokonce se lze dostat do věrnostního programu, který vám nabídne lepší podmínky půjčky.

Jak si půjčit?

Princip Půjčkomatu funguje velmi podobně jako u většiny dnešních nebankovních společností. Stačí si na internetu na webu společnosti nastavit výši půjčované částky a dobu splatnosti. Poté jen vyplnit formulář, na jehož základě se žádost odešle ke schválení. Automatizovaný systém vám posléze odešle peníze na účet.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčkomat je vhodný pro krátkodobé financování například před výplatou. V zásadě není moc náročné na půjčku dosáhnout. Je zde však pár kritérií, která je nutno splnit. V první řadě musíte být občanem České republiky. Za druhé je třeba dosáhnout zletilosti, tedy věku 18 let. Je třeba disponovat pravidelným příjmem, jehož výši však nemusíte dokládat.

První půjčka a věrnostní sytém

Pokud jste u Půjčkomatu noví, můžete si půjčit od 500 do 5 000 korun. Tu musíte splatit do 31 dnů. Pokud se jako splátce osvědčíte, budete zařazeni do věrnostního programu, který umožní půjčku až 20 000 korun. Půjčkomat nepracuje s klasickými úroky, ale s přednastavenými poplatky, které se odvíjí od výše půjčky. Velkou výhodou je, že již před tím než o úvěr požádáte, víte, kolik budete splácet.

Na co si dát pozor?

V první řadě je dobré upozornit, abyste vždy dbali na včasné splacení půjčky. Poplatky z prodlení splácení Vás jinak budou stát další peníze. Navíc se můžete dostat do registru dlužníků, který vaší reputaci zrovna nepřidá. Dalším velmi důležitým upozorněním je, abyste nespláceli jednu pohledávku druhou. V opačném případě se velmi snadno můžete dostat do finanční pasti.
Doporučujeme:

Informace k tématu půjčky bez prokazování příjmu naleznete například na webu Půjčky-bez-doložení-příjmů.cz

Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.