Důležité upozornění: Texty a informace uvedené na těchto stránkách mohou být zastaralé a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
11.6.2013

SMS půjčka od společnosti Ferratum

Tato tichá půjčka k nám zamířila z Finska a skutečně nevyžaduje žádné zbytečné výrazy. Je možné ji získat beze slov a to pouhým vyplněním a odesláním rychlého kontaktního formuláře na internetu nebo sms zprávou. A první půjčka je pro nové klienty zdarma, a tedy bez placení jakéhokoliv poplatku.

Přehledná a srozumitelná půjčka

Na českém trhu operuje řada různých společností, které mají různé podmínky a složitě se zjišťuje, jak vlastně budete platit a kolik vás půjčka bude stát. Půjčka Ferratum takové hry nehraje. Stačí vyhledat online možnosti společnosti Ferratum a zadat výši půjčky. Ihned získáte veškerý přehled o možnostech financování.

Vše jde rychle bez průtahů

SMS půjčka Ferratum je velice pohotová. Částky k půjčení jsou stanoveny v přiměřené výši od 500 do 10 000 Kč. V tomto rozmezí budou peníze do několika hodin na účtu. Dotazník k vyplnění obsahuje jen několik údajů a nepotřebujete k půjčení žádného ručitele, dokazování majetku, výpis s obratem na účtu ani žádné dlouhé jednání. Získání je rychlejší než čekáte. Pokud vůbec čekáte. Peníze totiž budou na účtu ihned.

Stačí pouhých deset minut

Odesláním SMS na číslo 736 30 40 30 ve tvaru: FER Částka Jméno Příjmení Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ je veškerou nutnou administrativou. Schválení SMS půjčky Ferratum proběhne zpravidla již do 10 minut. Takže se ani nestačíte podivit a máte peníze, které potřebujete. První půjčka dosahuje tisíce korun a později se výše půjčky zvětšuje.

Možnost odkladu splátek

Půjčka od společnosti Ferratum není jen tvrdým nástrojem nebankovní společnosti pro získání úroku. Naopak. Ferratum zajišťuje svým klientům možnost odložení splátek a to až třikrát. Bez jakýchkoliv sankcí a při pouhém splacení poplatku za půjčení, nemusíte samotnou půjčku ani v termínu zaplatit. Pouze si posunete splatnost například o tři týdny později. Půjčka Ferratum tak v sobě obsahuje solidnost, rychlost a bleskurychlé získání prostředků.


Náš tip: Slyšeli jste už někdy o zhodnocení úspor pomocí binárních opcí? Zazvoní-li u Vás někdo, kdo Vám bude něco podobného nabízet, zbystřete. Existují podvodníci, kteří z Vás vymámí peníze a už o nich nikdy neuslyšíte. Pokud si chcete být jisti, vždy si prověřte jméno brokerské společnosti přímo u České národní banky!


Podrobnější informace k tématu online půjčky, jejich dostupnosti a podmínkách získání najdete zde.


© 2013 www.půjčkypronezaměstnané-ihned.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky mají pouze informativní charakter.
Provozovatel tohoto webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrových produktů.